so 10. 6. 2023 17:00 @ Všechovice, MSD-E, 26. kolo

Muži prohráli gólem v poslední minutě

Tatran Všechovice : 1.FC Viktorie Přerov 3:2 (1:0)

Branky: 16´ Skácel, 62´ Helešic, 90´ Orava - 51´ a 54´  Kašpárek

Sestava 1.FCV:  Václavíček - Hretsajčuk (28´ Caletka), Kuča F., Javora, Řezník - Kocian A. - Masný, Mirvald, Kratochvíl (77´ Pistovčák), Otáhal (46´ Kocian A.) - Kašpárek

Poslední mistrovské utkání ve Všechovicích se hrálo ve velké pohodě. Oběma klubům již o nic nešlo a tak padali branky a diváci se nenudili. Domácí šli do vedení již v 16´ a toto hubené vedení jim vydrželo až do přestávky. Ve druhé půli naši borci během tří minut otočili zápas. V 51´ a 54´ se trefil kanonýr Kašpárek a vedli jsme 1:2. Domácí vyrovnal za pouhých osm minut a poslední minutě udeřili naposledy a rozhodli utkání ve svůj prospěch.

Sezóna skončila a my se budeme snažit na ni co nejrychleji zapomenout. Snad ta nadcházející přinese do našich tváří více úsměvů a spokojených výrazů. Děkujeme všem za podporu i když jsme vám radosti a krásy nepřinesli, ale pokusíme se to napravit.