32_20240103_092050.jpg
441_20240604_202924.jpg

Hodnocení turnajů U7

Hodnocení turnajů - Hranice, Lazníky, Vlkoš

Sestava: Skýpala Šimon, Matuška Daniel, Ticháček Jan, Čepelák Mathyas, Balek Vilém, Macháček Matyáš, Mikulík Matyáš, Kolomazník Viktor, Vinklárek Tobiáš, Drda David, Dort Matyáš, Hrabal Lukáš

První turnaj jsme zajížděli na půdu Hranic, kde jsme odehráli zápasy s domácím týmem, ale také s Vlkošem a Kovalovicemi. Počasí vyšlo, ale i přesto jsme hráli na umělé trávě. Kluci s umělkou nejsou sžití a proto ani nehráli to, co běžně předvádí. Báli se dělat kličky, akce a hlavně chyběla střelba na bránu. Všechny zápasy bohužel prohráváme.

Druhý turnaj hrajeme doma. Kde kluci už věděli, že se to musí změnit a opět začínají plnit pokyny trenérů. Porážíme Hranice, Vlkoš i Kovalovice. Kluci ukázali, že nezapomněli použít kličky nebo také vymyslet krásné akce, které často končili v síti protihráče.

Děkujeme všem rodičům, co pomohli zajistit bufet a zázemí hráčů. Ale i těm, co vytvořili krásnou domácí atmosféru.

Třetí turnaj jsme odehráli ve vesnici jménem Vlkoš. Kluci předvedli vyrovnané utkání proti Kovalovicím a Vlkoši, které končí v náš prospěch a oba tyhle zápasy vyhráváme. K vidění byly dva krásné zápasy, kde z naší strany bylo spousta krásných akcí a radost ze hry. Kluci si věřili na střelbu z větší vzdálenosti.

Proti oslabeným Hranicím také vyhráváme, v tomto zápase jsme si vyzkoušeli jak zahrávat rohy, kličky, akce s nahrávkou v praxi.

Jde vidět, že když kluci poslouchají pokyny trenérů, přestávají se bát a začali hrát do těla i vyšším klukům. Tento styl hry nás vede k vítězství.

Děkujeme všem rodičům a příbuzným za velkou podporu.

Trenéři: Hrabal, Dort