Související zápas

1. FC Viktorie Přerov
1. FC Viktorie PřerovSK Uničov B
4:3
so 16. 5. 2026 17:00 @ Sokolská ul., 5. liga, 26. kolo
32_20240103_092050.jpg
984_20260517_220213.jpg

Dobrý výkon mužů a vítězství nad rezervou Uničova

Atraktivní utkání plné tempa a mladické energie nabídlo dva rozdílné poločasy. Po výpadku v první části přišel z naší strany ve druhé půli nejlepší výkon pod vedením trenéra.

Velmi atraktivní utkání nabídlo divákům fotbal ve vysokém tempu a se spoustou zajímavých momentů na obou stranách. Oba týmy nastoupily s velmi mladými sestavami, což bylo na hřišti znát především v nasazení, energii a odvaze hrát útočný fotbal.

Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře. Prvních dvacet minut jsme byli podle mého názoru lepším týmem, dařilo se nám držet míč, kvalitně rozehrávat a díky aktivní hře jsme se zaslouženě dostali do vedení. Bohužel právě po vstřelené brance přišel z naší strany nepochopitelný výpadek. Přestali jsme být aktivní, ubrali jsme v pohybu i důrazu a soupeř toho dokázal využít. Najednou jsme nebyli dostatečně agresivní ani nároční a do kabin jsme odcházeli za nepříznivého stavu 2:1.

O přestávce bylo v kabině hodně rušno. Takový přístup si nemůžeme dovolit, protože tým s naším potenciálem musí být po celý zápas pracovitý, důsledný a hladový po úspěchu.

Druhá půle ale z naší strany přinesla výrazné zlepšení a troufnu si říct, že šlo o nejlepší fotbal pod mým vedením. Byli jsme silní na míči, hráči ukázali obrovskou chuť zápas zvládnout, velkou ctižádost i charakter. K vidění byly kvalitní kombinace, pěkné akce a hlavně energie, která nám v první půli chyběla.

Musíme ale pokračovat v tvrdé práci dál. Jen poctivým přístupem a každodenní prací se můžeme společně posouvat a růst.