ne 23. 4. 2023 12:00 @ Borek, SpSM-U12 SEVER 9-16, 7. kolo

Cenné vítěztví U12 v Třinci

FK Třinec - 1.FC Viktorie Přerov 4 : 6 (3:3)

Sestava: Pánek, Suchánek, Jedlička, Vincenec, Hrubča, Křepelka, Kohn, Streda, Hofirek, Zatloukal, Herčík, Kožuch, Masařík, Vrba, Kropáč.

Branky: Vrba 4x, Masařík 1x, Křepelka 1x.

Utkání s velmi kvalitním soupeřem jsme začali hrůzostrašně a už v 12. minutě jsme prohrávali o dvě branky. Soupeř nás přehrával snad ve všem, v technice, v pohybu i v osobních soubojích. Naštěstí po druhem soupeřově gólu se nám rychle podařilo vsítit kontaktní gól který nás probudil, kluci zjednodušili hru, přitvrdili v osobních soubojích a ještě do poločasu jsme výsledek otočili v náš prospěch. Trošku nás sice zbrzdil třetí gól Třince, ale po přestávce jsme třemi góly rozhodli o výsledku utkání. Největší zásluhu na obratu měl Alex Vrba dnes autor čtyř gólů a excelentní Ondra Pánek v bráně, který dovolil, stále nebezpečnému Třinci, už jen jediný gól. A tak jsme dnes mohli slavit, tvrdě vydřenou, výhru 6:4.