32_20240103_092050.jpg
333_20240302_192949.jpg

Benjamínci na turnaji v Lipníku

Kategorie Benjamínků sehrála turnaj v Lipníku

V sobotu 2. března se v moderní městské hale v Lipníku nad Bečvou konal již jedenáctý ročník halového turnaje OFS Přerov pro mladé fotbalisty narozené po 1. lednu 2017. Turnaj kategorie benjamínků probíhal na třech hřištích s mantinely a hrál se systémem 3+0. Turnaje se zúčastnilo celkem 10 týmů, které se utkaly ve vzájemných zápasech. V napínavých soubojích předvedli mladí fotbalisté svůj talent a snahu.

Tým A (modrá): Hrabal Lukáš, Dort Matyáš, Ticháček Jan, Vinklárek Tobiáš, Kolomazník Viktor

Tým B (červená): Gebauer Christian, Jarolík Dominik, Bezděk Matyáš, Přibyl Jakub, Miko Samuel, Miko Kristián, Mokruš Štěpán

Přerovská Viktorka se prezentovala hned dvěma týmy. První tým tvořili hráči ročníku 2017, kteří již patří do kategorie U7. Druhý tým byl složen z nejmladších benjamínků ročníku 2018 až 2020.

Tým A na turnaji skutečně dominoval. Mladí fotbalisté předvedli vynikající výkon a potvrdili tak svou herní vyspělost kategorie U7.

Tým nejmladších benjamínků sbíral cenné zkušenosti. I přes svůj nízký věk se hráči nenechali odradit zkušenějšími a mnohdy fyzicky vyspělejšími soupeři. Za svou bojovnost s maximálním nasazením hráčům náleží uznání rodičů i trenérů.

Oba týmy Viktorie Přerov na turnaji předvedly bojovný přístup a kvalitní reprezentaci klubu. Mladí fotbalisté bojovali o každý míč a ukázali své herní dovednosti i talent.

Ivo Mokruš