424_20240513_091427.jpg

Anglický týden U9

Dvojitá tvář U9

V rámci anglického fotbalové týdne se utkala kategorie U9 se svými soupeři skupiny C okresního přeboru Maka Design utkala ve středu a neděli. Ve středu byla na programu dohrávka neuskutečněného prvního kola z důvodu klimatických podmínek a v neděli se odehrálo poslední čtvrté kolo této skupiny skládající se ze soupeřů Hustopeče n.B., Brodek u P. a Hranice.

Středa 8.5. Hustopeče nad Bečvou

Sestava: Holotík Matyáš, Hrazdira Filip, Jiříček Filip, Kameník Filip, Kostýlek Tobiáš, Skácel Jakub, Svoboda Max, Šuška Marek, Ticháčková Gabriela, Vácha Daniel, Vrba Andreas

Po dobrém výkonu v Hranicích jsme dokázali navázat skvělou formou a s kombinačně účelnou hrou jsme si v utkáních s Hranicemi, Brodkem a Hustopečemi připsali tři triumfy. Týmová soudržnost a individuální brilantnost našich hráčů se staly klíčovými faktory, které vedly k zaslouženým třem vítězstvím a zabránily nám okusit hořkost porážky.

Neděle 12.5. Brodek U Přerova

Sestava: Vácha Daniel, Jiříček Filip, Mokruš Marek, Kostýlek Tobiáš, Pavelka Adam, Šuška Marek, Hrazdira Filip, Svoboda Max, Ticháčková Gabriela, Vrba Andreas, Skácel Jakub, Kameník Filip

První poločas prvního utkání navázal na slibné výkony z předchozích dvou víkendů. Bohužel, tento trend se s výjimkou dvou hráčů do druhé poloviny nepřenesl a herní kvalita našeho týmu klesla. Zřejmě i vedení o několik gólů vedlo k uspokojení a očekávání, že vítězství přijde samo. Hranice nás v druhém poločase dokázaly dotáhnout a jen s trochou štěstí jsme si s odřenýma ušima udrželi vítězství o jeden gól.

Navazující utkání s Hustopečemi, se kterými obvykle hrajeme vyrovnané a napínavé zápasy, se tentokrát proměnilo v herní utrpení. Naše hra postrádala vášeň a bojovnost, čehož Hustopeče dokázaly plně využít a zaslouženě zvítězit poměrným rozdílem.

Loučení se skupinou C se nám zrovna dvakrát nepovedlo, ale už od příštího víkendu se vrhneme do bojů v závěrečné fázi jarní části, kde se utkáme s Kojetínem, Bochořem a Tovačovem. Věříme, že se nám podaří navázat na povedené herní projevy z úvodu sezóny.

Ivo Mokruš