A i B tým kategorie U10 v Hranicích

A i B tým kategorie U10 se představil v Hranicích

V neděli 14.5.2023 se oba naše týmy předvedly na zápasech v Hranicích na Moravě. Za soupeře nám byly týmy z Hranic a z Černovíru. Celkově to výsledkově dopadlo lépe pro tým A, ten dokázal porazit v napínavém zápase domácí tým a náš druhý tým. Druhý tým si odváží pouze bod za remízu s domácím týmem. S Černovírem oba naše týmy prohrály. Výsledky 6:10 a 7:10 nám jasně napovídají, na co se máme na tréninku zaměřit. Hlavně na obrannou fázi, ale i na koncovku, velká škoda těch neproměněných šancí. Proti domácímu týmu tým A zvítězil a tým B remízoval. Zápasy byly plné chyb hlavně v obranné fázi, kdy jsme vždy po vlastní chybě inkasovali a nechali soupeře dotáhnout. Přestože jsme dali opět hodně gólů, tak jich mohlo být i více. Poslední zápas, derby A proti B, bylo první poločas herně i výsledkově vyrovnané. O svém vítězství rozhodl tým A až ve druhém poločase. Dnes bych hráčům vyčinil nekoncentrovanost, chyby v bránění a v útočné fázi mi vadilo to, že jsme nehráli jako tým.