1. SK Prostějov "B"1. FC Viktorie Přerov"B"
so 13. 4. 2024 14:30 @ Olympijská ul.-tráva, Krajská soutěž mladší žáci, 15. kolo

Vítězství U11 v Prostějově

1. SK Prostějov - 1. FC Viktorie Přerov 3:6 (1:2)

Sestava: Štraus, Kolda, Král, Dressler, Pistovčák, Kašpárek, Hübner, Zdráhal, Hrabal M., Hrabal J., Mytnychuk, Svoboda, Tesař, Dorazil
Branky:
Pistovčák, Mytnychuk 2x, Hübner 2x, Dressler

Po dvou porážkách nás čekal další venkovní zápas. Tentokrát nás čekali stejně staří hráči Prostějova. Zápas jsme sice s přehledem vyhráli, ale celý zápas jsme měli územní převahu a mnohem více šancí než soupeř, což nás samozřejmě těšilo. Ale řešení některých situací se nám vyloženě nelíbilo. Šlo hlavně o finální řešení před brankou soupeře. O výsledku zápasu mohlo být rozhodnuto již o poločase. Když jsme ve druhé půli zvýšili na 4:1, zdálo se být rozhodnuto. Jenže po hrubých chybách jsme soupeři darovali dva góly a zase bylo trochu drama. Jednou jsme se pokoušeli kombinovat před vlastní brankou a podruhé jsme se špatně zachovali při ofsajdové situaci. Snad se z těchto chyb konečně ponaučíme. I po této změně skóre naši kluci nic nevzdali a zápas s přehledem dotáhli do vítězného konce. Dva krásné góly na závěr korunovali naše vítězství. Hráči i trenéři si po zápase s radostí zazpívali. Snad dokážeme navázat i v dalším zápase na sobotní výkon. Kluci si zaslouží velkou pochvalu za obrovskou snahu a za nasazení.