so 27. 4. 2024 11:45 @ FK Velké Hoštice, SpSM-U12 SEVER 1-8, 7. kolo

U12 předvedla velmi dobrý výkon

SFC Opava - 1. FC Viktorie Přerov 2:1 (1:1)

Sestava: Zbořil, Dýčka, Pluháček, Máca, Vlachopulos, Vrba, Doležel, Jemelka, Kyliš, Kocián, Hába, Šimčík, Maláska, Machač

Branky: Vrba

V sobotu jsme zajížděli k těžkému soupeři z Opavy. Hrálo se ve velmi pěkném areálu Velkých Hoštic na parádně připraveném travnatém hřišti. První poločas se hrál ve velmi vysokém tempu a k vidění bylo oboustranně velmi atraktivní utkání. Hra se přelévala ze strany na stranu, akorát šance obou týmů zůstaly nevyužity až do 34. minuty, kdy jsme poprvé zaváhali a soupeř šel do vedení 1:0. Ovšem naše rychlá odpověď v 35. minutě, kdy Vrba přízemní střelou srovnal na 1:1, nás dostala znovu do hry. V druhém poločase měl lehce navrch domácí celek. Nicméně naše bojovnost a odhodlání bylo opravdu vysoké. Rozhodnutí o konečném výsledku přišlo v 77. minutě po standartní situaci soupeře 2:1. My se ještě snažili výsledek otočit, ale veškeré snažení nám v koncovce nevycházelo.

Klukům se nedá nic vytknout, pouze poděkovat za předvedený výkon. Pro nás to bylo jedno z nejlepších odehraných utkání v sezóně. Všichni hráči k utkání přistoupili skvěle od rozcvičení po konečný hvizd. Konečně z nás chrlila pozitivní energie, týmovost a odhodlání, což se v průběhu utkání potvrdilo a každý, kdo utkání přihlížel, by jistě potvrdil, že týmový výkon byl skvělý. Opět nám výsledek utekl o gól a byli jsme hodně blízko výhře. Porážka je pro nás hořká, ale pokud podobným způsobem budeme přistupovat ke každému utkání, dostaví se i vytoužená výhra.