so 13. 4. 2024 12:15 @ Žáčkova, tráva, MSDD-E ml., 21. kolo

V okresním derby U17 bez bodů

SK Hranice - 1. FC Viktorie Přerov U 17 3:1 (2:1)

Sestava: Zemánek - Král (68. Vykopal), Březina, Kratochvíl, Losert - Schonweitz Pazdera, Šípek (46. Studnička), Schenk M. (46. Šimeček), Riliak (46. Steffan) - Holý

Branky: Pazdera

Páté mistrovské utkání jarní části jsme odehráli v Hranicích. Na podzim jsme dokázali využít domácího prostředí, a tak jsme do utkání šli s jasným cílem, vyhrát. Kluci byli odhodlaní, ale začátek utkání nám vůbec nevyšel. Než jsme se srovnali s umělým povrchem tak jsme do 10. minuty prohrávali 2:0. Takový úvod nás zcela zaskočil a trvalo než jsme se do utkání vrátili. Hráli jsme špatně, hraničtí nás přehrávali, byli aktivnější, silnější v osobních soubojích. V 18. minutě jsme snížili po rohovém kopu brankou D. Pazdery a kluci tak dostali impuls a začali hrát. Do konce prvního poločasu jsme si dokázali vypracovat i další příležitosti, ale Hranice držel brankář. První poločas končí vedením domácích 2:1. Do druhého poločasu jsme provedli tři změny a jasně jsme si řekli, že se pokusíme vstoupit do druhé půle aktivně a snažit se vyrovnat stav utkání. Ale opět zůstalo jen u slov, protože Hranice v 47. minutě přidali třetí branku a my jsme opět jen svěsili hlavy. Kluci se snažili, ale byl to spíše boj. Utkání nakonec končí výhrou Hranic. Toto utkání nám vůbec nevyšlo a budeme muset na to rychle zapomenout a soustředit se na nadcházející utkání, které odehrajeme v sobotu v domácím prostředí.

trenér: Hošek