so 23. 3. 2024 12:00 @ Alšova ulice, MSŽD-U 14 sk. E, 15. kolo

1. FC Viktorie Přerov : FK Třinec 7:1 (1:0)

Branky: Spáčil 3x, Stančo, Macháček, Němeček, Navrátil

Sestava:
Pánek-Jedlička, Stančo, Chaloupka, Janík - Křepelka, Tomeček - Macháček, Maňák, Spáčil-Navrátil.
Střídali: Němeček, Kolísko, Vrba

V prvním jarním domácím utkání jsme přivítali Třinec. Chtěli jsme odčinit porážku ze Šumperku. Úvod utkání se nám povedl znamenitě. Již v 6. minutě si Navrátil pohlídal offside a svůj únik zakončil ranou pod břevno 1:0. Celý první poločas se hrál od šestnáctky po šestnáctku, ale i tak jsme si vytvořili několik šancí, které zůstaly nevyužity. A ani když soupeř nevyužil několik našich zaváhání v obraně, poločas skončil 1:0. O poločase jsme kluky v kabině nabádali ke klidu a k pokračování v nasazení. Do druhé půle jsme opět vstoupili skvěle a Spáčil ve 41. min. projde do šestnáctky, obchází brankáře a dává na 2:0. To nás uklidnilo. V 55. minutě se prosadil Stančo hlavičkou po rohovém kopu 3:0. Soupeř snížil střelou pod břevno v 58. minutě na 3:1. Rychle jsme však odpověděli brankou Spáčila v 60. minutě 4:1. Další branku přidal v 64. minutě Macháček dorážkou do prázdné brány 5:1. Hattrick dovršil Spáčil v 76. minutě 6:1. Poslední branku utkání vstřelil v 78. minutě po úniku ze strany Němeček na konečných 7:1.