so 6. 4. 2024 12:00 @ Alšova ulice, MSŽD-U 14 sk. E, 17. kolo

1.FC Viktorie Přerov - Havířov 6:1 (2:1)

Sestava: Pánek-Janík, Stančé, Holý,Chaloupka-Křepelka,Kolísko-Maňák,Vrána,Spáčil-Navrátil.
střídali: Macháček, Jedlička, Vrba

Branky: 3x Navrátil, 2x Spáčil, Maňák

Zápas s Havířovem, který ještě v soutěži nevyhrál, nebyl vůbec jednoduchý. Před utkáním jsem hráče nabádal, ať hlavně nepodceníme soupeře, dáme rychlé dva, tři góly, zahrajeme si fotbal a hlavně dávat si pozor na offside. To první vyšlo už ve 3. minutě, kdy po rohu se nejlépe zorientoval Spáčil 1:0. Chlapci si asi mysleli, že je hotovo a přestali hrát. Havířov vycítil šanci a začal nás přehrávat. Ovšem žádnou velkou šanci si nevytvořil, tak jsme udeřili my v 18. minutě se Navrátil nejlépe zorientoval v šestnáctce 2:0. Ve 29.minutě se prosadil soupeř po rychlém protiútoku. Jejich útočník přešel přes naše tři hráče a posílá míč přesně k tyči 2:1. V prvním poločasu jsme stihli tolik offsidů, jako za celou sezónu ve všech zápasech! Ve druhém poločase si už chlapci po důrazné domluvě, vzali má slova k srdci. Začali jsme pomalu přebírat otěže zápasu a ve 46 minutě vstřelil Maňák ze cca 25 m krásnou střelou pod břevno 3:1. Touto brankou jsme se uklidnili a začali si vytvářet šance. Co my dokážeme neproměnit. V 58 minutě Navrátil dal na 4:1 střelou k tyči z hranice šestnáctky. Za další dvě minuty svým typickým průnikem po lajně a střelou na vzdálenější tyč Spáčil na 5:1. A za další dvě minuty uzavřel na 6:1 Navrátil. Teď nás čekají tři venkovní zápasy, příští sobotu nás čeká Uničov.