2:2
so 9. 3. 2024 10:00 @ Sokolská ul., MSDD-E st, 16. kolo

Z prvního kola bere U19 bod

1. FC Viktorie Přerov - FC Vsetín 2:2 (0:2)

Sestava: Zemánek - Běhal, Jakubec, Stískal, Koutný, Smékal (69´Šimeček), Dressler, Neumann (75´ Steffan), Jakubowicz, Pistovčák (56´Váleček), Řezníček (56´Riliak)

Branky: 2x Jakubowicz

V zimním přípravném období jsme se převážně zaměřili tradičně na kondiční stránku a sehrání se na nové herní rozestavení s návaznosti na naše muže, aby klukům nedělal problém přechod, kdyby byla potřeba vypomoct. Odehráli jsme několik přípravných zápasů ve kterých nebyl až tak hlavní výsledek, ale to jak zvládneme nové rozestavení. V posledním přípravném utkání už jsme sice apelovali i na výsledek, ale bohužel druhý poločas jsme z nějakého nepochopitelného důvodu úplně vyklidili pole a za to nás Svratka Brno potrestala čtyřmi góly. Takže jsme do dnešního mistrovského utkáni šli v rozpoložení.
První poločas jsme dnes prochrápali a darovali Vsetínu vedení 2:0. My jsme si vytvořili nějaké náznaky, ale bez finálního zakončení nebo přímého ohrožení branky. Druhý poločas byl z naší strany o něčem jiném než ten první. Kluci šli odhodlaně, že chtějí s výsledkem něco udělat a za snahu byli odměněni vyrovnáním. Za to je musím pochválit, že nic nezabalili proti silnému soupeři a bod, který se nám dnes podařil urvat s ohledem na průběh určitě bereme.