so 4. 11. 2023 10:00 @ Medlov, Krajská soutěž mladší žáci, 1. kolo

Vydřená výhra U11 v Medlově

Medlov - 1. FC Viktorie Přerov 3:4 (1:1)

Sestava: Novák, Dressler, Král, Kolda, Zdráhal, Hübner, Němčák, Hrabal M., Pistovčák, Pizur, Tesař, Mytnychuk, Svoboda

Branky: Dressler, Kolda, Hrabal M. 2x

Poslední podzimní utkání jsme hráli v Medlově (s týmem Uničova). Bylo to utkání pravdy. Po třech porážkách za sebou jsme konečně narazili na stejně starého soupeře. Zápasy s tímto soupeřem jsou vždy velmi vyrovnané. A nyní tomu nebylo jinak. Od začátku se hrálo ve vysokém tempu a s velkým nasazením. Útoky se střídaly na obou stranách. Jako první jsme se z gólu radovali my, poprvé v sezóně jsme dali gól hlavou po centru z rohového kopu. Soupeř ale do poločasu skóre vyrovnal dorážkou do prázdné branky. Poločas byl 1:1. Když jsme v úvodu druhé půle nevyužili šance na vstřelení gólu, tak nás za to soupeř potrestal. Po tečované střele se míč dokutálel do naší sítě. Naši hráči nic nevzdávali a snažili se ze všech sil výsledek zápasu změnit. Podařilo se nám vyrovnat. Do konce utkání zbývalo 15 minut a oba týmy cítily šanci na vítězství. Stále to byl vytrvalý boj o každý míč. Když jsme dostali 4 minuty před koncem gól na 3:2, tak domácí hodně slavili. Radost jim ale vydržela jen chvíli. Krásnou akci po lajně jsme zakončili výstavní střelou do šibenice, 3:3. Radost našich hráčů byla velká, ale to jsme ještě netušili, že není všemu konec. Odměnou za bojovnost a výdrž nám byl v poslední minutě vítězný gól. Opět rychlá akce po lajně zakončená střelou do brankáře a dorážka střílejícího hráče do prázdné branky. Poslední minutu hry jsme se soustředili spíš na bránění, ale i tak bylo před naší brankou rušno. Když rozhodčí pískl naposledy, hráči zapomněli na únavu a začali si užívat vítězství. Za dnešní týmový výkon patří pochvala všem klukům. Snad dokážeme na jaře navázat na tento zápas.