ne 25. 2. 2024 11:30 @ Konice, Přátelské utkání

Vítězství U12 v Konici

Sokol Konice - 1. FC Viktorie Přerov 0:8

Sestava: Zbořil, Sova, Doležel, Kocián, Maláska, Haluzík, Pavelka, Hába, Vlachopulos, Vrba, Dýčka, Hradílek, Máca, Machač, Pluháček, Šimčík, Koníček, Vyskočil

Branky: Vlachopulos 2×, Vrba 2×, Máca, Sova, Haluzík, Pluháček

Další přátelské utkání v rámci jarní přípravy nás tentokrát zavedlo do Konice. Utkání se hrálo formátem 2× 30 a 1× 20 minut.

Před utkáním jsme kluky nabádali k aktivnímu přístupu, hraní naší hry a ke kvalitní kombinaci. Od začátku hry jsme hrozili rychlými protiútoky a vysokým napadáním, ze kterého plynula naše první branka a vedení 1:0. V aktivní hře jsme pokračovali i nadále a do první přestávky jsme po krásné kombinaci navýšili vedení na 2:0.

O přestávce jsme klukům řekli ať pokračují v aktivní kombinační hře.

Kluci do druhé půle vletěli a po rychlé kombinační akci, jsme navýšili naše vedení na 3:0 a dá se říct, že hned z dalšího útoku padl čtvrtý gól a naše vedení 4:0. Před koncem druhé části jsme navýšili naše vedení na 5:0 a ze hřiště jsme odcházeli spokojeni a nabuzeni na poslední část dnešního zápasu.

Kluky jsme nabádali ať pokračují a vydrží být aktivní až do konce utkání.

V třetí části jsme stále hrozili z rychlých protiútoku a vysokého napadání, a tak se nám dařilo navyšovat naše vedení až do konečného stavu 8:0.

Hráči si perfektně plnili po celých 80 minut své úkoly a tak za to byli odměněni vysokou výhrou podpořenou skvěle chytajícím brankářem Zbořilem.

Během zápasu jsme si vyzkoušeli i nový způsob rozehrávky, který se snažíme praktikovat. Hráči si také vyzkoušeli různé a pro ně nové posty.

S utkáním můžeme být velice spokojeni a klukům poděkovat za skvělý výkon podpořený fanoušky z řad rodičů.