so 27. 1. 2024 11:00 @ HFK Olomouc, umělá tráva, Přátelské utkání

HFK Olomouc - 1. FC Viktorie Přerov 2:6 (1:2)

Sestava: Pánek-Jedlička, Holý, Stančo, Chaloupka-Tomeček-Janík, Vrána, Křepelka- Vrba, Navrátil.
Střídali:
Kolísko, Mytnychuk

Branky:
Křepelka, Janík, Jedlička, Mytnychuk, 2x Navrátil

K dalšímu přípravnému utkání jsme jeli do Olomouce na HFK. Z naší strany opět opatrný začátek, soupeř má více ze hry, ale jen po naši šestnáctku. První branku dostáváme my. Z přímého kopu asi ze 20 m se soupeř trefuje pod víko, brankář bez šance. To nás jako vždy probudí a začínáme pomalu soupeře přehrávat. Vyrovnáváme, kdy křižným pasem Jedlička vybídne Křepelku, který náběhem za obranu a prvním dotekem nádherně přelobuje vyběhnutého brankáře 1:1. Další branku vstřelí Janík, který napadá soupeřovu rozehrávku, získá míč a dává do prázdné brány vedeme 2:1. Ve druhém poločase hned po jeho začátku Navrátil si pohlídá offside, dostává kolmou přihrávku do šestnáctky, obchází brankáře 3:1. Na 4:1 dává Jedlička z přímého kopu ze vzdálenosti 25m. Soupeř snižuje po naší špatné rozehrávce na 4:2. Pátou branku střílí po nádherné kombinaci Mytnychuk. Poté ještě Navrátil nepromění penaltu, tohle zaváhání však napravuje svou druhou brankou v zápase. Vítězíme 6:2.

Až na prvních 15 minut zápasu se mi hra líbila, hlavně se nám zvyšuje konkurence, což je pro tým jen a jen dobře. Čeká nás však ještě spousta práce. Následující zápas bude spojený s U15 proti Novému Jičínu a poté odjezd na soustředění.