6:1
ne 3. 3. 2024 11:45 @ Vyškov, umělá tráva, Přátelské utkání

U14 se ohlédla za zimním soustředěním a utkáním ve Vyškově

Soustředění U14 ve Valašském Meziříčí a přípravné utkání ve Vyškově

Poprvé jsme byli na zimním soustředění ve Valašském Meziříčí, kde jsme od středy do neděle měli dvoufázové tréninky. Tréninky jsme rozložili tak, že ráno byla kondiční část a odpoledne herní. V rámci soustředění dostali hráči každý večer odměnu v podobě bazénu, bowlingu a kuželek, kde jsme ještě více utužili partu. V sobotu odpoledne nás pak v rámci soustředění čekalo přípravné utkání s Valašským Meziříčím. Utkání se hrálo po dohodě obou týmů 3x30 minut. Utkání bych rozdělil na dvě různé poloviny, první nám vůbec nevyšla bylo na klucích vidět, že toho mají opravdu hodně v nohách, a tak jsme po dvou třetinách utkání prohrávali 0:4. Do třetí třetiny však kluci nastoupili s odhodláním výsledek zvrátit, vymačkali doslova poslední zbytky sil a poslední třetinu vyhráli 7:0! Konečný výsledek byl tedy 7:4.

Za mě se soustředění moc povedlo a musím hráče za přístup k tréninkům pochválit.

Tvrdá facka od Vyškova

Sestava: Pešák – Křepelka, Stančo, Holý, Chaloupka-Maňák – Vrba, Vrána, Janík, Spáčil- Navrátil

Střídání: Kolísko

V rámci přípravných utkání nás čekal soupeř nejtěžší Vyškov. 1.tým divize D. Nás postihla marodka tak jsme k utkání odjížděli ve 12 hráčích. Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, kluci plnili stanovenou taktiku. Vytvářeli jsem si šance, ale to proměňování. Po 15 min. jsme mohli vést 2:0, ale bohužel, když z malého vápna přestřelíme prázdnou bránu… Tak nás postihl trest po našem autu, na naší polovině ztratíme míč a soupeř trestá 0:1, za dalších 5 min. uděláme další chybu 0:2. Dokážeme snížit Navrátilem na 1:2, ale to je z naší strany vše. Soupeř nás pak tlačí zbytek zápasu, děláme chyb v rozehrávce, ztrácíme lehké balony, nedokážeme si přihrát. Konečny výsledek 1:6. Dostali jsme facku, ze které je potřeba se oklepat.