ne 20. 8. 2023 10:00 @ Uničov-tráva, SpSM-U 13 SEVER, 3. kolo

U13 vyloupila Uničov

SK Uničov : 1.FC Viktorie Přerov 2:4 (1:1)

Branky: Vrba A. 2x, Vrba J., Jedlička

Sestava: Pánek, Suchánek, Spačilová, Jedlička (C), Tomeček, Hrubča, Herčík, Losert, Masařík, Vrba J, Vrba A, Janik, Běhal, Kropáč, Zatloukal.

A je to tady první mistrovské utkání ročníku 2023/2024 nás zavedlo do Uničova kde jsme se porvali s místním SK o úvodní body do tabulky. V neděli nás čekal vedle soupeře ještě jeden silný protivník a to počasí. 35°C byla opravdu síla.

Začátek zapasu se nesl v takovém poklidném tempu spíše uprostřed hřiště kdy ani jeden tým neměl vyloženou šanci skóroval. Až v 15minute zničehonic skočil míč, po skrumáži, v naší síti. To byl šok. Naštěstí hned po pěti minutách se ve středu hřiště individuálně prosadil Alex a srovnal na 1:1, tento stav vydržel až do poločasu.

V druhé půli jsme pomalu ale jistě začali přebírat iniciativu což se projevilo i na skóre. Jedlička, Honza Vrba a vzápětí opět Alex přidali po jednom gólu a rázem z toho bylo vedení 4:1. Soupeř do konce zápasu stihl už jen korigovat na konečných 4:2.

Vítěztví je o to cennější, že se hrálo opravdu v těžkých povětrnostních podmínkách, ale i pro to, že spousta našich hráčů měla v nohách včerejší utkání s U14.

Velkou vadou na nedělním zápase zranění Matěje Běhala, který si vymknul kotník.

Takže Běhy přejeme brzké uzdravení a at zase brzy běháš po hřišti.