st 23. 8. 2023 15:00 @ tráva, SpSM-U 13 SEVER, 1. kolo

U13 - střelecká paráda Vrby

FK Jeseník : 1.FC Viktorie Přerov 3:8 (2:3)

Branky: Vrba A. 5x, Losert T. 2x, Křepelka

Sestava: Zbořil - Doležel, Kropáč, Křepelka, Maňák, Masařík, Zatloukal, Herčík, Streda, Losert T., Jedlička, Tomeček V., Vrba A., Suchánek

Jen co jsme se v neděli vrátili z Uničova, už ve středu jsme valili k dalšímu zápasu. Nabitý začátek mistrovské sezony nás tentokrát zavedl až do dalekého Jeseníku. Nováček v soutěži SpSM byl pro nás velkou neznámou, přesto jsem byl přesvědčený že tam můžeme a hlavně chceme uspět.
První poločas jsme začali opatrně, přesto jsme si začali vytvářet velké množství šancí. Bohužel kvůli laxnosti a nepřesnosti v zakončeních dlouho svítila na tabuli 0. Až v 12. minutě se to povedlo a Vrba krásnou střelou dává na 1:0. Pak jsme si vybrali slabší desetiminutovku, kdy naše nedorazy v obraně využil soupeř k rychlým brejkům a rázem to bylo 2:1 pro domácí. Naštěstí jsme ještě do poločasu skóre otočili v náš prospěch.
Druhý poločas jsme začali opět chybou v obraně, kdy soupeř z rychlého protiútoku srovnal, ale to bylo z jeho strany všechno. Od té chvíle jsme hřiště opanovali a naše skóre utěšeně narůstalo.
Konečný výsledek 8:3 znamená, že vezeme domu ne 3, ale 6 bodů protože vyhrála i naše U12.