U10 v Prostějově

U10 sehrála turnaj v Prostějově

V pořadí druhý turnaj nás čekal znovu na "horké půdě", tentokrát jsme zavítali na hřiště Prostějova. V týdnu jsme měli výbornou tréninkovou docházku, kdy na jednom tréninku se nám sešlo dokonce 20 hráčů. Mezi hráči vzniká zdravá konkurence a nejspíš se to dnes projevilo, protože jsme předvedli určitě lepší výkon než minulý víkend.

1. FC Viktorie Přerov - 1. SK Prostějov (výhra)

Úvodní utkání jsme se hráli s domácím týmem a samozřejmě by jsme to nebyli my, kdyby jsme začátek zápasu neprospali. Soupeř šel tedy v prvních pěti minutách do vedení 2:0.
V dalších minutách náš výkon rostl a byla vidět velká chuť zápas otočit a zvítězit. Do poločasu jsme náskok soupeře snížili a v druhé polovině jsme zápas zvládli otočit v náš prospěch na konečných 3:2. Nutno říct, že se nám podařili vstřelit opravdu hezké góly, u kterých nechyběla ani na oko pohledná fotbalová kombinace.

1. FC Viktorie Přerov - Velký Týnec (prohra)

Další zápas jsme potkali soupeře, se kterým jsme se utkali i na minulém turnaji. Určitě jsme předvedli lepší fotbal, než tomu bylo naposled, no konečný výsledek nakonec ukázal, že je stále na čem pracovat. První poločas jsme odehráli velmi dobře, organizovaná hra, velká bojovnost a průnikové přihrávky nás poslali do vedení 3:1. Ovšem to jsme netušili co nastane ve druhé půli, naše tempo hry rychle upadalo, začali jsme dělat chyby v obraně a kvůli nekoncentrovanosti jsme dovolili soupeři zápas otočit během pár minut. Konečný rozdíl o tři branky byl velmi krutý, ale i takový je fotbal.

1. FC Viktorie Přerov - 1. HFK Olomouc (prohra)
Poslední zápas jsme mohli brát i v rámci příprav na Planeo Cup, který nás čeká tento týden ve čtvrtek právě na hřišti soupeře. V zápase jsme šli do rychlého vedení, následně jsme dělali obrovské chyby v rozehrávce a dostali soupeře na koně, do poločasu to ještě byla přestřelka a na střídačku jsme šli za nerozhodného stavu 4:4. V organizaci naší hry začal být ve druhé půlce velký zmatek, nechali jsme si dát laciné góly a jelikož jsme nedokázali vyřešit několik velmi slibných až tutových situací správně, na soupeře jsme těsně nestačili a prohráli o jeden gól.