Další vítězství v přípravě U12

1. FC Viktorie Přerov - SK Líšeň 5:4( 2:0; 2:2, 1:2)

Střelci: Vlachopulos, Jemelka, Haluzík, Pluháček, Jedlička

Sestava: Zbořil - Dýčka, Pluháček, Máca, Haluzík, Vrba, Doležel, Vlachopulos, Hába, Koníček, Jedlička, Suchánek, Machač, Jemelka, Tinák, Vyskočil, Pavelka

V deštivém sobotním dopoledni jsme odehráli třetí přípravné utkání proti Líšni. Náš tým byl posílen o 3 starší hráče z důvodu jarních prázdnin. Domluvili jsme se na herním čase 3x30 minut, aby si všichni hráči dostatečně zahráli.

Před zápasem jsme si řekli, že se pomalu ale jistě blíží sezóna a že chceme od našich kluků vidět maximum, aby si získali místo v sestavě pro jarní zápasy. To kluky nakoplo a od začátku jsme soupeře vysoko napadali a dobře jsme dostupovali, což vedlo i k prvnímu gólu. Až do střídání byla kvalita velmi vysoká. Do hry naskočila druhá osmička doplněná o 3 starší hráče, kteří nám měli pomoc primárně defenzivně. To se dařilo, a i když byla hra rozhrkaná, do konce první třetiny jsme drželi tempo a minutu před koncem jsme navýšili skóre na 2:0.

Do druhé třetiny jsme nastoupili opět dobře, bohužel jsme dostali brzký gól. Na ten jsme ale dokázali rychle odpovědět z protiútoku. Hra byla vyrovnaná, ale stále se nám dařilo vysoko napadat a odměnou byl gól střelou z dálky. 4:2.

Cíl do třetí třetiny byl jasný - udržet výherní stav a ideálně přidat nějaký gól. Bohužel se opět první prosadil soupeř a gól na 4:3 nás přivedl do mírné nervozity. Nervozita na chvíli opadla po gólu Jedličky, ale bohužel jsme skoro vzápětí inkasovali z neubráněného rohu. Naštěstí již soupeř nestihl dorovnat a tak jsme těsným výsledkem zvítězili.

Za dnešní výkon musíme kluky velmi pochválit. Bojovný výkon, hráči plnili udělené pokyny a nikdo vyloženě nekazil. Pokud podobné náročné tempo nastavíme i v mistrovských utkáních, věřím, že budeme úspěšní.